...pro povzbuzení, potěšení, pousmání

Když je vám tak nějak smutno...

13. 8. 2011 0:05
Rubrika: "Osobní..."

Když odcházíte po 10 hodinách z práce (...a ne proto, že by se vám tam tak líbilo :( :D), kde jste se navíc dozvěděli, že máte přísnej výraz :( (i když jste se o něj tak trochu snažili :)), je pátek, nestihli jste vlak s konečnou zastávkou "Víkend doma", cestou potkáváte (při nejmenším) objímající se páry (...a že to byla extra koncentrace :D), vy nemůžete toho, koho byste chtěli, ani chytit za ruku a přijdete do prázdnýho bytu... (s prázdnou ledničkou :( :D)

...jste plní emocí a - tohle - vyhodnotíte jako nejbezpečnější způsob poprat se s nima :D (i když podobný příspěvky bych si možná spíš měla psát do šuplíku...).

Po dnešních zážitcích z práce se vám honí hlavou, že kdybyste se na stejné místo hlásili dneska, nedostali byste ho, bojujete s vlastními nároky na sebe sama, očekáváním, ambicemi, touhami...

Přemýšlíte, jestli si říct, že všechno má svůj smysl a hlavně je tak, jak má být, a jít dál nebo co dělat...

Máte chuť poslat svý stesky do háje nebo do špajzky k čokoládě :D (jen jste ji ráno vzali právě do práce, abyste ji nespapali celou sami :D).

 

Nestěžuju si, je to jen konstatování :) Kdybych z práce odcházela dřív, neviděla bych tak žůžo červánky deroucí se skrz mračna nad štatlem ;)

Taky bych pravděpodobně spěchala na vlak a už se dneska možná nedostala sem a nepřečetla si dnešní slovo na den:

Hospodin je blízko těm, kdo jsou zkroušeni v srdci,

zachraňuje lidi, jejichž duch je zdeptán. /Ž 34, 19/


Je blízko, stojí při tobě, ví o tvé radosti, zná tvé slzy.

On jediný ví, on jediný skutečně rozumí.

 

Protože po tomhle prostě máte jasno...

Sdílet

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio